بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019 | 11:15 ق.ظ
توقف فعالیت مراکز تولید مواد غذایی بدون مجوز
توقف فعالیت مراکز تولید مواد غذایی بدون مجوزعبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در شورای استاندارد استان که با حضور وحید مرندی مقدم معاون نظارت سازمان ملی استاندارد و مدیران دستگاه های اجرایی در استانداری تشکیل شد گفت: برای تضمین سلامت مردم از فعالیت مراکز تولید و توزیعی مواد غذایی بدون مجوز جلوگیری شود.

شعارسال: عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در شورای استاندارد استان که با حضور وحید مرندی مقدم معاون نظارت سازمان ملی استاندارد و مدیران دستگاه های اجرایی در استانداری تشکیل شد گفت: برای تضمین سلامت مردم از فعالیت مراکز تولید و توزیعی مواد غذایی بدون مجوز جلوگیری شود.

زاهدی اظهارداشت: موضوع بازرسی تاسیسات و موتورخانه ادارات دولتی و حتی خصوصی کار خوبی است و می تواند از آلودگی ها جلوگیری کند.

وی بیان کرد: در این میان باید موتورخانه برجهای مسکونی هم تحت پوشش باشد زیرا بخشی از آلایندگی ها ناشی از این تاسیسات است.

استاندار قزوین یادآورشد: در شهربازی ها هم رعایت استاندارد ضروری است اما باید اولویت بندی شود و برای تجهیزات بازی که در روستا برای بازی و سرگرمی است زیاد سخت گیری نکنیم.

زاهدی تصریح کرد: بر اساس میزان خطرآفرینی تجهیزات شهر بازی باید سخت گیری استاندارد بیشتر شود و حساسیت بالا برود تا حادثه ای نداشته باشیم.

وی گفت: در خصوص کالیبراسیون ترازوها باید مراقبت شود تا کم فروشی نشود و اگر اصناف آمادگی دارند از خودشان برای اجرای طرح استفاده شود اما اگر همکاری نشد اداره استاندارد اقدام کند.

زاهدی درخصوص توجه بیشتر به استاندارد مواد غذایی به ویژه سرکه هم اظهارداشت: درخصوص سرکه طبیعی، صنعتی و تقطیری باید کارشناسان اظهارنظر کنند اما در مجموع با همه مراکزی که مواد غذایی را بدون مجوز تولید می کنند باید برخورد شود و مانع فعالیت آنها شد.

استاندارقزوین تصریح کرد: با مراکز زیرزمینی توزیع و تولید مواد غذایی در استان برخورد قانونی و جدی شود.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۱۰بهمن ۱۳۹۷ ، کدخبر:۸۰۶۴۱۲ www.borna.news،


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  سپاه پاسداران از تلاش استاندار قزوین تجلیل کرد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , ,