بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 5 آگوست 2019 | 11:21 ق.ظ
تور سوارکاری ایران در قزوین برگزار می شود
تور سوارکاری ایران در قزوین برگزار می شودقزوین- دومین مرحله مسابقات پرش با اسب تور قهرمانی ایران از فردا در قزوین برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ۲۰۰ سوارکار و اسب از سراسر کشور در دومین مرحله مسابقات پرش با اسب به مدت چهار روز در سه بخش تور کوچک، متوسط و بزرگ و جام قزوین در باشگاه سوارکاری سروش قزوین با هم رقابت می کنند.

فوتسالیست قزوینی راهی اندونزی شد سعید مومنی فوتسالیست قزوینی در ترکیب تیم مس سونگون ورزقان راهی رقابت های جام باشگاه های آسیا شد. در این رقابت‌ها، تیم مس سونگون نماینده ایران در گروه D با تیم‌های بانک بیروت لبنان، AGMK ازبکستان و سیپر تاجیکستان هم‌گروه شد. مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا از ۱۴ تا ۲۲ مرداد در اندونزی برگزار خواهد شد. جام حذفی فوتبال استان به مرحله فینال رسید در پایان مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال استان، تیم های سفیر نوین آبیک با شکست تیم بهاران محمدیه و ستاره شهر با شکست جهان آرمه به فینال راه یافتند. فینال این رقابت های فردا بین تیم های سفیر نوین آبیک و ستاره شهر در ورزشگاه شهید رجایی قزوین برگزار می شود. تیم قهرمان به همراه کاسپین در جام حذفی نماینده فوتبال استان خواهند بود. ۳ جودوکار قزوینی به دور جدید اردوی تیم ملی فراخوانده شدند علیرضا شیری نوکنده ای، رامین صفویه و بهزاد محرمی از قزوین به اردوی تیم ملیبزرگسالان دعوت شدند. این مرحله از اردوی تیم ملی جودو از ۱۴ تا ۲۴ مرداد به میزبانی مشهد مقدس برگزار می‌شود. بانوی قزوینی سرپرست تیم ملی کشتی بانوان شد مهسیما بابایی از قزوین بعنوان سرپرست در اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان شرکت می کند. اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان از امروز تا ۲۰ مردادماه در خانه کشتی حمید سوریان تهران برگزار می شود. کد خبر ۴۶۸۵۰۵۸

خبر جدید  ۳۸۳ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی قزوین پرداخت شد

تور سوارکاری ایران در قزوین برگزار می شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)