بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 21 جولای 2019 | 10:38 ق.ظ
تفسیر قوانین در جهت تولید، موجب رونق تولید می‌شود
تفسیر قوانین در جهت تولید، موجب رونق تولید می‌شودسرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین اظهار کرد: در حال حاضر مصوبات موجود به نفع تولید است اما تفسیر برخی مدیران برخلاف مسیر تولید است، درحالی‌که تفسیر در جهت تولید موجب رونق تولید می‌شود.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین اظهار کرد: در حال حاضر مصوبات موجود به نفع تولید است اما تفسیر برخی مدیران برخلاف مسیر تولید است، درحالی‌که تفسیر در جهت تولید موجب رونق تولید می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، منوچهر حبیبی سرپرست امور اقتصادی استاندار در جلسه ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که ظهر امروز در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد با اشاره به بند دو مصوب کارگروه رفع موانع تولید بیان کرد: بند دو مصوبه لایحه کارگروه رفع موانع تولید باید از سوی دستگاه‌های مربوطه بدون کم و کاستی به واحدهای تولیدی ابلاغ شود.

وی گفت: اگرچه برخی مصوبات ممکن است مشکلاتی را برای تولید ایجاد کند اما با توجه به بررسی‌های موجود، مصوبات خوبی در سطح کارگروه تسهیل در سطح کشور ایجادشده است.

سرپرست امور اقتصادی استانداری قزوین اظهار کرد: در حال حاضر مصوبات موجود به نفع تولید است اما گله‌مندی ما تفسیر برخی مدیران برخلاف مسیر تولید حرکت می‌کنند درحالی‌که تفسیر در جهت تولید موجب رونق تولید می‌شود.

حبیبی عنوان کرد: برخی مقاومت‌ها در مقابل تولید وجود دارد که روند رسیدگی و سیستم اداری از این نوع است، این مصوبات باید به واحدهای تولیدی ابلاغ شود و اگر سیستم بانکی و دستگاه‌های خدمت‌رسان در مقابل این مصوبات مقاومت کنند، با آنان برخورد جدی می‌شود.

وی با اشاره به عدم آگاهی واحدهای تولیدی از مصوبات افزود: گاهاً واحدهای تولیدی به‌دلیل ناآگاهی این مصوبات را پیگیری نمی‌کنند و این در حالی است که باید به‌طور کامل در جریان مصوبات قرارگرفته و مطالبه گر حقوق خود باشند.

خبر جدید  رئیس جدید حفاظت اطلاعات دادگستری استان قزوین منصوب شد

سرپرست امور اقتصادی استانداری ادامه داد: دستگاه‌ها نیز باید این مصوبات را در راستا و به نفع تولید اجرایی کرده و مطالبه‌گر اجرای این مصوبات از سوی واحدهای تولیدی باشند.

وی با اشاره به وجود برخی مشکلات در مسیر تولید اضافه کرد: با توجه به راهبرد سال از سوی مقام معظم رهبری، سیاست دولت، حمایت از تولید است و بر همین مبنا سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را اجرایی می‌کند.

حبیبی گفت: اما متأسفانه ایراد کار نه در دستورالعمل‌ها، نه در عملکرد بخش خصوصی و حوزه تولید است بلکه در روند اجرای مصوبات و حمایت ما از تولید است این در حالی است که واحدهای تولیدی نیز باید در جریان مصوبات قرار بگیرند و از حقوق خود آگاه شوند.

انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
آدرس وبسایت منبع :: http://qazvin.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)