بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 نوامبر 2020 | 12:03 ب.ظ
تعمیر و بازسازی ماشن آلات راهداری قزوین با شروع فصل سرما
تعمیر و بازسازی ماشن آلات راهداری قزوین با شروع فصل سرمابا نزدیک شدن به ماه‌های سرد سال عملیات تعمیر و بازسازی ماشین آلات راهداری قزوین به منظور اجرایی سازی طرح راهداری زمستانی شروع شده است.

شعار سال: جواد حق‌لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین : همه ساله و در آبان ماه پس از پایان عملیات نگاهداری از راه‌ها و جاده‌سازی، کار آماده سازی ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین خود را برای اجرای طرح راهداری زمستانی آغاز می‌کنیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین ادامه داد: امسال ۲۸۹ دستگاه ماشین آلات راهداری استان در طرح راهداری زمستانی حضور دارند که کار بازسازی و تعمیرات آن‌ها توسط عوامل راهدار آغاز شده تا همزمان با فصل سرما و بارش برف و کولاک به مناطق مورد نظر اعزام شوند.

خبر جدید  کشف ۹۰ کیلوگرم تریاک /توقیف خودروی حامل سوخت قاچاق

حق‌لطفی با بیان اینکه اولویت استقرار ماشین‌آلات راهداری در طرح زمستانی مناطق کوهستانی و گردنه‌ها هستند، تصریح کرد: امسال برای آماده سازی ماشین آلات مورد نیاز این طرح در استان ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

این مسئول راهداری، عمر متوسط ماشین‌آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین را ۱۹ سال اعلام و افزود: این آمار در مقایسه با سایر استان‌های کشور در سطح متوسطی قرار دارد که با خریداری ماشین‌های جدید درصدد کاهش این میزان عمر هستیم.

خبر جدید  فراوانی و تعدد قوانین؛ مهمترین مانع در تولید

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین تاکید کرد: امسال یک دستگاه بیل مکانیکی، ۲ دستگاه لودر و یک دستگاه گریدر به ظرفیت ماشین آلات راهداری استان اضافه شده و تا پایان سال جاری نیز یک دستگاه لودر و یک دستگاه گریدر نیز خریداری می‌شود.

حق لطفی، اولویت بازسازی و تعمیر ماشین آلات راهداری را مربوط به ماشین‌های نمک پاش مکانیزه و برف خور‌ها دانست و افزود: رفته رفته نیرو‌های راهدار مورد نیاز برای اعزام و انجام طرح راهداری زمستانی نیز آماده خواهند شد.

خبر جدید  اشتغالزایی با فعال ساختن ظرفیت های معدنی

این مسئول اجرایی خاطرنشان کرد: امسال برای طرح راهداری زمستانی ۹ هزار تن نمک و ۲۱ هزار تن ماسه خریداری شده که تاکنون ۷۰ درصد آن بارگیری و در مناطق مورد نظر تخلیه شده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۱۶آبان ۱۳۹۹، کد خبر: ۹۹۱۶۳۷، www.ilna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,