بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 اکتبر 2020 | 10:46 ق.ظ
تعطیلی معادن با دستور یک مسئول انجام نمی‌پذیرد
تعطیلی معادن با دستور یک مسئول انجام نمی‌پذیرددادستان آبیک گفت: با توجه به وجود حجم بالای آلودگی‌ها در شهر آبیک، بخشی از این آلودگی‌های مربوط به خارج از استان از جمله استان البرز و شهرستان نظرآباد است که ضرورت دارد از سطح شهرستانی این موضوع را فراتر ببینیم و در استان و چه بسا سطح ملی از ظرفیت شورای معادن استفاده کنیم

شعارسال: سعید احمدزاده، دادستان آبیک با اشاره به پیگیری مشکلات معادن شمال شهر آبیک اظهار داشت: دادستان به عنوان مدعی العموم در راستای پیشگیری از وقوع برخی جرائم وحفظ حقوق عامه در خصوص این موضوع ورود کرده است.

وی افزود: معارضات اجتماعی و نارضایتی‌های عمومی در سطح شهرستان و خصوصاً شهر آبیک برای معادن شمال شهر آبیک موسوم به پیغمبر کوه سبب ورود دادستانی شد و حتی با معاونت دادستان کل کشور در قسمت حفظ حقوق عامه مکاتباتی داشتیم.

خبر جدید  تسهیل و کوتاه سازی مجوزهای کسب و کار در سال رونق تولید

احمدزاده با اشاره به بحث تعطیلی معادن گفت: تعطیلی معادن پروسه دارد و این طور نیست که تعطیلی معادن از طریق یکی از مسئولین اعلام شود و تعطیلی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: ما هم حقوق معدن دار را باید لحاظ کنیم و هم این که تک بعدی به موضوع نگاه نکنیم و معارضات اجتماعی را نیز در نظر بگیریم.

خبر جدید  به طبیعت شگفت‌انگیز الموت سفر کنید

وی با بیان این که تاکنون از اقدامات غیرمجاز جلوگیری شده است، افزود: در صورتی که مانع اقدامات غیرمجاز نمی‌شدیم چه بسا گستره فعالیت‌های معدنی در این محل بیشتر می‌شد.

دادستان قزوین عنوان کرد: با توجه به وجود حجم بالای آلودگی‌ها در شهر آبیک، بخشی از این آلودگی‌های مربوط به خارج از استان از جمله استان البرز و شهرستان نظرآباد است که ضرورت دارد از سطح شهرستانی این موضوع را فراتر ببینیم و در استان و چه بسا سطح ملی از ظرفیت شورای معادن استفاده کنیم.

خبر جدید  مشکل جدی کم آبی در استان قزوین

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس، تاریخ انتشار: ۱۵مهر ۱۳۹۹، کد خبر:۱۳۹۹۰۷۱۳۰۰۱۱۱۲:www.farsnews.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,