بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 11 آوریل 2020 | 09:30 ق.ظ
تعطیلی اصناف قم تا ۱۵ فروردین
تعطیلی اصناف قم تا ۱۵ فروردینتمامی صنوف استان قم به جز واحدهایی که مایحتاج اساسی مردم را تامین می کنند تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل شدند.

شعار سال: تمامی صنوف استان قم به جز واحدهایی که مایحتاج اساسی مردم را تامین می کنند تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل شدند.

اتاق اصناف قم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی واحدهای صنفی مراکز خرید و فروش در قم به جز رسته‌های خاص و مایحتاج مردم تا ۱۵ فرودین‌ماه تعطیل هستند.

در نامه اتاق اصناف قم آمده است: احتراماً ضمن تبریک به مناسبت بهار طبیعت و آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما عزیزان و خانواده محترم؛ بدین وسیله به اطلاع می‌رساند با توجه تصمیمات اتخاذ شده در سطح ملی و در جهت مبارزه با بیماری منحوس کرونا، کمک به سلامتی مردم شریف استان، کاهش تردد در سطح شهر و هر گونه تجمعات حتی کوچک، یکی از راه‌های کنترل این بحران تعطیلی بازار شهر و فعالیت‌های صنفی غیر ضرور می‌باشد.

خبر جدید  سیلاب ۲۷ میلیارد تومان به جاده های استان قزوین خسارت زد

لذا تمامی بازار و صنوف به استثنای اقلام ضروری و مایحتاج مردم از قبیل نانوایان، عرضه مواد غذایی و خواربار، میوه فروشی، مرغ فروشی و قصابی، خدمات خودرو و.. با رعایت پروتکل بهداشتی) ضروری است از اول تا ۱۵ فروردین واحد تجاری خود را تعطیل نموده، در صورت امکان ارائه خدمات غیر حضوری و اینترنتی با رصد و پایش توسط بازرسان اصناف اقدام نمایند.

خبر جدید  استاندار قزوین: مردم آمدند تا بگویند از خون سردار سلیمانی صیانت می‌کنند

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری شفقنا،تاریخ انتشار:۱فروردین۱۳۹۹،کد خبر:۹۱۰۴۶۲،fa.shafaqna.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,