بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 1 ژوئن 2019 | 19:23 ب.ظ
تشکیل کارگروه‌های مشاوره کارگری در فرمانداری البرز/لزوم آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با بسته‌های حمایتی
تشکیل کارگروه‌های مشاوره کارگری در فرمانداری البرز/لزوم آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با بسته‌های حمایتیایلنا: مشاور روابط کار و کارگری فرماندار شهرستان البرز گفت: در حال تشکیل کارگروه‌های مشاوره کار و کارگری در فرمانداری البرز هستیم تا بتوانیم به صنعت این شهرستان…
تشکیل کارگروه‌های مشاوره کارگری در فرمانداری البرز/لزوم آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با بسته‌های حمایتی

مشاور روابط کار و کارگری فرماندار شهرستان البرز گفت: در حال تشکیل کارگروه‌های مشاوره کار و کارگری در فرمانداری البرز هستیم تا بتوانیم به صنعت این شهرستان بیشترین خدمات ممکن را ارائه دهیم.

مصطفی جولادهنیکو در گفتوگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: در نگاه اولیه و با توجه به شرایط موجود، اینگونه به نظر میرسد که در واحدهای صنعتی در شهرستان البرز به عنوان یکی از قطبهای صنعتی استان و با داشتن یکی از شهرکهای صنعتی که دارای واحدهای تولیدی با سابقه و بزرگی است، مشکلات و معضلات زیادی وجود دارد.

وی افزود: با توجه به رکود در بازار بیشتر واحدهای صنعتی با کمبود سرمایه در گردش در خرید مواد اولیه و تجهیزات ماشینآلات مواجه هستند که این امر به توان تولید واحدها ضربه شدیدی وارد کرده است.

خبر جدید  برگزاری مسابقات کامیون کشی در قزوین

مشاور روابط کار و کارگری فرماندار شهرستان البرز ادامه داد: نوسانات قیمتها در بازار مواد اولیه و ماشینآلات صنعتی نیز قدرت برنامه‍ریزی درازمدت را از تولیدکننگان گرفته و به کاهش توان تولید آنها انجامیده است.

جولادهنیکو اضافه کرد: البته تحریمها نیز در بعضی از صنایع که وابسته به مواد اولیه خارجی و یا بخشی از مواد اولیه آنها خارجی است، نیز به واحدهای صنعتی و تولیدی ضربههایی وارد کرده است.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی ایجاد شده در بخش اقتصادی، موجب شده واحدهای سطح شهرستان البرز هم دچار مشکلات عمده‍ای شود، تصریح کرد: ازجمله این مشکلات میتوان به عدم مدیریت علمی و به روز درمدیریت بعضی از واحدهای تولیدی، بروکراسی طولانی جهت تهیه مواد اولیه و تهیه ارز و پروسه ترخیص کالا در گمرک و کمتوجهی بعضی از دستگاههای اجرایی در ارتباط با صنعت را در نگاهی مسئولانهتر به مشکلات واحدهای تولیدی اشاره کرد.

خبر جدید  آشنایی معاون علمی رئیس‌جمهوری با توانمندی‌های صنعت قزوین

مشاور روابط کار و کارگری فرماندار شهرستان البرز افزود: بهترین راه برون رفت از مشکلات موجود در واحدهای صنعتی را میتوان آشنا کردن مدیران صنعتی به چگونگی استفاده از بستههای حمایتی موجود از سوی دولت و از سویی دیگر، تسهیل در استفاده از این بستهها از سوی واحدهای تولیدی را ذکر کرد.

جولادهنیکو حمایت همه جانبه تمام مسئولان از بخش خصوصی به عنوان پیشقراولان جنگ اقتصادی موجود را یک امر واجب دانست و مطرح کرد: میتوان به وسیله بستههای موجود از سوی دولت که برای حل معضلات واحدهای صنعتی در حد توان برنامهریزی شده و همچنین ایجاد مراکز مشاوره علمی در زمینههای مدیریتی و دیگر مشاورههای در بخشهای مختلف مورد نیاز واحدهای تولیدی به آنها کمک شایانی کرد.

خبر جدید  ایجاد 4هزار شغل در بخش کشاورزی استان قزوین

وی افزود: در این راستا در حال راه اندازی خانه صنعت و معدن جوانان استان هستیم تا بتوانیم به صنعت استان و این شهرستان بیشترین خدمات ممکن را ارائه دهیم .


منبع :: تشکیل کارگروه‌های مشاوره کارگری در فرمانداری البرز/لزوم آشنایی مدیران واحدهای صنعتی با بسته‌های حمایتی

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , ,