بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 نوامبر 2020 | 14:18 ب.ظ
بیست و هشتمین دوره هفته کتاب به صورت مجازی برگزار می‎شود
بیست و هشتمین دوره هفته کتاب به صورت مجازی برگزار می‎شودمدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین گفت: بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی با شعار دانایی و مانایی در استان به صورت مجازی از ۲۴آبان لغایت ۳۰آبان ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین در نخستین جلسه برنامه ریزی بیست و هشتمین دوره هفته کتاب استان قزوین که با هدف برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر به منظور برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته کتاب با حضور مدیر کل کتابخانه های قزوین، معاونت و کارشناسان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی استان، برگزار شد؛ گفت: بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی با شعار دانایی و مانایی در استان با اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی به صورت مجازی از ۲۴آبان لغایت ۳۰آبان ماه برگزار می شود.
او تصریح کرد: تعامل، هماهنگی، برنامه ریزی برای اجرای فعالیت های محتوایی با سازمان ها و نهادهای مردمی و فرهنگی استان در این دوره مورد تاکید است و براین اساس؛ برنامه های متنوع و جذابی در طول دوره برگزار می شود.
محمدبیگی، برگزاری نمایشگاه کتاب، جلسات نقد و بررسی و رونمایی از کتاب، برگزاری نشست های کتابخوان، مسابقات کتابخوانی برای کودکان و بزرگسالان، ارتباط با رسانه ها و مردم، تولید مستند و معرفی کتاب در حوزه های صدا و سیما، برگزاری برنامه های ویژه دانش آموزان، عضویت رایگان، جشن کتاب و کتابدار و کتابخوانی استان و همچنین برنامه های ابتکاری مانند مسابقه کتابخوانی ویژه کتابداران، مسابقه کتابخوانی در سامانه سماک،مسابقه نقاشی،نشست های تخصصی  کتابخوان،برنامه ویژه کودک و نوجوان، افتتاح میز مرجع مجازی را از جمله برنامه های استان قزوین در هفته کتاب عنوان کرد که همه این برنامه ها به صورت مجازی یا در پلتفرم اسکای روم برگزار می شود. ۴۸
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  نقش موثر صنایع کوچک در خودکفایی کشور
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: