بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 می 2020 | 08:58 ق.ظ
برای حمایت از خبرنگاران وام قرض الحسنه چهار میلیون تومانی پرداخت می شود
برای حمایت از خبرنگاران وام قرض الحسنه چهار میلیون تومانی پرداخت می شودسید حسین بی نیاز گفت: در راستای حمایت از خبرنگاران استان، مقرر شد وام قرض الحسنه چهار میلیون تومانی به این قشر پرداخت شود.

شعار سال:جلسه اعضای انجمن صنفی خبرنگاران استان با عیسی قبادی معاون اقتصادی استاندار در سالن جلسات معاونت اقتصادی برگزار شد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری در این جلسه قزوین گفت: در راستای حمایت از خبرنگاران استان، مقرر شد وام قرض الحسنه چهار میلیون تومانی به این قشر پرداخت شود که در جلسه مشترک با خانه مطبوعات لیستی شامل صد نفر از خبرنگاران تهیه شد و به پیشنهاد استاندار، بنا شد مبلغ وام اندکی افزایش یابد اما به صورت مرحله ای پرداخت شود.

خبر جدید  استان شدن قزوین پس از انقلاب مسیر پیشرفت را هموار کرد

سید حسین بی نیاز بیان کرد: جهت بررسی امور خبرنگاران نشریات و خبرگزاری ها، علاوه بر خانه مطبوعات استان، تشکل هایی نیز پیگیری مسایل مربوط به این قشر را انجام می دهند که با رای اصحاب رسانه انتخاب شده اند و انجمن صنفی خبرنگاران استان از این جمله است.

این مسئول اظهار کرد: انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران استان، به صورت صنفی کار روزنامه نگاران را پیگیری می کنند‌. امروز با توجه به شرایط موجود بعد از شیوع ویروس کرونا، یکی از مشاغل آسیب دیده، مطبوعات استان هستند که علاوه بر عدم چاپ نشریات، به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی، در مراسمات نتوانستند حضور یابند.

خبر جدید  هرگونه موازی کاری با دفاتر پیشخوان دولت باید متوقف شود

بی نیاز عنوان کرد: امروز با توجه به شرایط رو به بهبود جامعه نسبت به بیماری کرونا، پروتکلی نیاز است تا رسانه ها نیز در برنامه ها با رعایت پروتکل بهداشتی حضور یابند.

وی افزود: در راستای حمایت از خبرنگاران استان، مقرر شد وام قرض الحسنه چهار میلیون تومانی به این قشر پرداخت شود که در جلسه مشترک با خانه مطبوعات لیستی شامل صد نفر از خبرنگاران تهیه شد و به پیشنهاد استاندار، بنا شد مبلغ وام اندکی افزایش یابد اما به صورت مرحله ای پرداخت شود.

خبر جدید  تعطیلی موقت کارخانه تولی پرس با 150 کارگر

شعار سال، با اندکی تخلیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری برنا، تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹،کدخبر:۹۹۸۳۳۹،www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , ,