بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 سپتامبر 2020 | 15:33 ب.ظ
افتتاح ۶پروژه تامین آب آشامیدنی با اعتبار ۴۹میلیارد ریال در قزوین
افتتاح ۶پروژه تامین آب آشامیدنی با اعتبار ۴۹میلیارد ریال در قزوینبا هدف ارائه خدمات دولت به مردم، ۶پروژه تامین آب آشامیدنی در شهرستان قزوین با حضور استاندار و جمعی از مقام های استانی و محلی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ داراب بیرنوندی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در مراسم افتتاح پروژه حفر و تجهیز چاه شماره۹ شهر اقبالیه گفت: این پروژه شامل ساخت سه مخزن ذخیره با مجموع ظرفیت ۸۵۰متر مکعب در روستاهای لات، میلک و خشکچال در منطقه الموت، شبکه داخلی روستای بوچینک در منطقه کوهین و نیز حفر و تجهیز دو حلقه چاه در شهرهای قزوین و اقبالیه است.
بیرنوندی خاطر نشان کرد: برای این شش طرح ۴۹میلیارد ریال هزینه شده و نیاز مردم به نعمت الهی آب در مناطق مذکور برآورده شده است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در پایان یادآور شد که روند کنونی مصرف آب در استان قزوین بالاتر از الگوی مصرف است و سازگاری با کم آبی و مدیریت مصرف تنها راه حل قطعی تامین آب آشامیدنی است.
هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین هم در این مراسم گفت: وعده های دولت در زمینه تامین آب آشامیدنی در مناطق شهری و روستایی استان محقق شده و جریان خدمت رسانی همچنان ادامه دارد.
جمالی پور افزود: در شرایط سخت اقتصادی و تحریمی کنونی، افتتاح طرح ها موجب خوشحالی مردم و افزایش امید آنان است.
این مقام مسئول اظهار کرد: تلاش می کنیم تا روند توسعه استان را حفظ کنیم و در این راستا ایجاد و توسعه زیر ساخت هایی مانند تامین آب آشامیدنی در اولویت برنامه های استان قرار دارد. ۴۶
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  مجمع عمومی و سالیانه هیات ورزشهای رزمی استان قزوین برگزار شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: