بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 آگوست 2019 | 09:00 ق.ظ
افتتاح و بهره‌برداری جاده یک روستا در تاکستان بعد از ۲۵ سال انتظار
افتتاح و بهره‌برداری جاده یک روستا در تاکستان بعد از ۲۵ سال انتظارفرماندار تاکستان گفت: پروژه جاده روستای سینک از توابع شهرستان تاکستان به طول ۳۷۵۰ متر مربع با اعتباری بالغ‌بر دو میلیارد تومان با پیگیری‌های مجدانه مورد بهره‌برداری و افتتاح قرار گرفت.

فرماندار تاکستان گفت: پروژه جاده روستای سینک از توابع شهرستان تاکستان به طول ۳۷۵۰ متر مربع با اعتباری بالغ‌بر دو میلیارد تومان با پیگیری‌های مجدانه مورد بهره‌برداری و افتتاح قرار گرفت.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، رضا طاهری فرماندار شهرستان تاکستان و هیئت همراه با حضور در بخش خرمدشت به مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت با افتتاح چندین پروژه عمرانی اعم از راهسازی، دهسازی با خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد نیز دیدار کردند.

رضا طاهری فرماندار شهرستان تاکستان در حاشیه این برنامه در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین گفت: پروژه جاده روستایی سینک از توابع بخش خرمدشت شهرستان تاکستان، بعد از طی مشکلات عدیده از سال ۷۲ تاکنون با پیگیری‌های مسئولین شهرستان و مطالبه اهالی دهستان بعد از ۲۵ سال انتظار، با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

خبر جدید  قزوین رتبه اول تا سوم مصرف فست فود، قلیان و سیگار را دارد

وی ادامه داد: این روستا با ۱۰۳ خانوار و ۲۶۶ نفر جمعیت و پتانسیل بالای مهاجرپذیری بیش از ۱۰۰ نفر از شهرهای هم‌جوار، به دلیل دارا بودن آب‌وهوای مطلوب، خاک مساعد، محصولات کشاورزی و قدمت چندین ساله قابلیت برند سازی و جذب گردشگر بالایی را دارد.

سید علی‌اکبر موسوی والا بخشدار خرمدشت نیز گفت: منطقه خرمدشت دارای دو بخش شهری و صنعتی است که این پتانسیل صنعتی بهترین راه‌حل برای توسعه نواحی روستایی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر شده است.

خبر جدید  ماجرای شرکت‌های برکت شال، شیر سحر و تک پرس قزوین به کجا رسید؟

وی در ادامه افزود: این شهرک با دارا بودن چندین واحد تولیدی و صنعتی در اشتغال‌زایی مستقیم ۶۰۰۰ توانسته است در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در شعار سال مبنی بر اشتغال و رونق تولید گام‌های مؤثری را بردارد.

بخشدار خرمدشت با اشاره به بزرگ‌ترین گلخانه ۱۱۰۰ هکتاری نودهک تصریح کرد: تحول عظیم مربوط به گلخانه بیش از هزار هکتاری نودهک یکی از موفق‌ترین و شاخص‌ترین طرح‌های صنعت، بازرگانی و حمل‌ونقل در عرصه کشاورزی بخش خرمدشت است که موجب افزایش چند برابری اشتغال و خودکفایی در سطح شهرستان شده است.

خبر جدید  ضوابط سختگیرانه فدراسیون تیراندازی در اعزام افراد به خارج از کشور

گفتنی است پروژه‌هایی اعم از زیرسازی معابر، آسفالت، روکش آسفالت خرید فندانسیون سرچراغ و پایه چراغ روشنایی بلوار حضرت ولی‌عصر (عج) خرمدشت، زیرسازی و آسفالت خیابان قنات سیف آباد، با اعتباری بالغ‌بر ۶۰۰ میلیون تومان و مساحت کل ۲۷۵۰ مترمربع، آسفالت و زیرسازی معابر روستای طرویزک با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان و مساحت ۳۵۰۰ مترمربع، احداث دو باب خانه مددجویی تحت پوشش کمیته امداد با اعتبار ۴۰ میلیون تومان نیز در این برنامه مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.

انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,