بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 2 سپتامبر 2019 | 15:05 ب.ظ
اعطای تسهیلات بازآفرینی برای ساخت ۲۶۹ واحد مسکونی
اعطای تسهیلات بازآفرینی برای ساخت ۲۶۹ واحد مسکونیمعاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از معرفی متقاضیان دریافت تسهیلات بازآفرینی مسکن به شعب بانک عامل به‌منظور ساخت ۲۶۹ واحد مسکونی خبر داد.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از معرفی متقاضیان دریافت تسهیلات بازآفرینی مسکن به شعب بانک عامل به‌منظور ساخت ۲۶۹ واحد مسکونی خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، رافع ناصری فر با اعلام این خبر گفت: بعد از ابلاغ شیوه‌نامه تسهیلات بازآفرینی بافت فرسوده از اردیبهشت سال جاری تاکنون تعداد ۴۹ متقاضی در قالب اشخاص حقیقی، خود مالک و انبوه‌سازان با مراجعه با سایت مربوطه ثبت‌نام انجام داده‌اند.

خبر جدید  حل مشکلات حوزه کار بر مبنای روش‌شناسی علمی است

ناصری فر ادامه داد: این افراد برای ساخت ۲۶۹ واحد به شعب استانی بانک عامل معرفی‌شده‌اند که از این تعداد، ۱۶۳ واحد در شهر قزوین، ۱۰۵ واحد در شهرستان الوند و یک واحد نیز در شهرستان تاکستان است.

وی افزود: این تسهیلات شامل یک وام ۴۰ میلیون تومان با کارمزد ۹ درصد برای کلیه واحدها و در صورت درخواست متقاضی با توجه به تعداد واحدها و اینکه وی مالک حقیقی است یا انبوه‌ساز، تا ۱۰۰ میلیون افزایش می‌یابد و مابه‌التفاوت تسهیلات ۴۰ میلیونی تا ۱۰۰ میلیونی نیز با نرخ ۱۸ درصد و به‌صورت ترکیبی توسط بانک قابل انجام است.

خبر جدید  آغاز طرح نظارتی محرم تعزیرات حکومتی

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در پایان یادآور شد: دریافت این تسهیلات نیاز به هیچ سپرده‌ای نداشته و صرفاً با معرفی‌نامه اداره کل راه و شهرسازی به بانک مسکن قابل پرداخت است.

به گزارش ایسنا، متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست و یا تقاضا به سامانه (facility.udrc.ir) مراجعه کنند.

خبر جدید  سهل‌انگاری‌ها مانع از اجرای طرح ساماندهی امامزاده حسین (ع) شده است

انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,