بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 19 فوریه 2019 | 00:58 ق.ظ
اسناد سوء‌استفاده از زمین‌های هفت‌سنگان از محکمات قانونی است/ لزوم برخورد قاطعانه
اسناد سوء‌استفاده از زمین‌های هفت‌سنگان از محکمات قانونی است/ لزوم برخورد قاطعانهایلنا: نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: اسناد سوء استفاده از زمین‌های هفت‌سنگان از محکمات قانونی است و لازم است که در این رابطه قاطعانه برخورد شود.
اسناد سوء‌استفاده از زمین‌های هفت‌سنگان از محکمات قانونی است/ لزوم برخورد قاطعانه

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: اسناد سوء استفاده از زمین‌های هفت‌سنگان از محکمات قانونی است و لازم است که در این رابطه قاطعانه برخورد شود.

به گزارش ایلنا از قزوین، آیتالله عبدالکریم عابدینی شامگاه دوشنبه در دیدار با وزیر دادگستری افزود: در گذشته اتفاقاتی در قزوین افتاد که لطمههای بسیاری را به استان ما وارد کرد و فضا به گونهای شد که ما شکایت خودمان را در خطبههای نماز جمعه مطرح کردیم.

وی اضافه کرد: همه کارشناسان و صاحبنظران در این عرصه اذعان دارند زمینهای هفتسنگان، زمینهای کشاورزی است اما با این وجود کسانی که در این استان صاحب منصب هم بودند، این زمینها را بین خود و خانوادههایشان تقسیم کردند.

آیت الله عابدینی تاکید کرد: ما میخواهیم در این زمینه تحقیق و بررسی انجام شود و با کسانی که در این قضیه دست داشتند برخورد کنید و بیتالمال را بازگردانید.

خبر جدید  افتتاح مرکز توانبخشی خیریه و نگهداری شبانه‌روزی سالمندان در بوئین‌زهرا

ادامه داد: اکثر مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی همانند شما پاکدست هستند و ضروری است با کسانی که از مسئولیتها به جای خدمت به مردم سوءاستفاده میکنند، برخورد جدی شود.

امام جمعه قزوین به موضوع دفن زباله در استان اشاره کرد و اظهار داشت: متأسفانه در حال حاضر زبالههای چند استان وارد استان قزوین میشود؛ از مسئولان میخواهیم اجازه ندهند با ورود این زبالهها که قسمتی از آنها احتمال آلوده کردن آبهای زیرزمینی را به وجود میآورد، وارد استان قزوین شود و زباله هر استان در همان استان دفن و یا بازیافت شود.

وی عنوان داشت: با عنایت خداوند امروز وارد دهه پنجم انقلاب شدهایم و باید به پاس این برکت بزرگ و عنایت الهی، شکرگزار خداوند باشیم.

خبر جدید  اقامه نماز ظهر عاشورا در قزوین

آیت الله عابدینی ادامه داد: امام خمینی (ره) و فرزندان انقلابی ایشان سختیها، شکنجهها و زندانهای زیادی را تحمل کردند تا انقلاب اسلامی به پیروزی برسد و شرایط بدی که در کشور حاکم بود بخاطر همان سختیها و مرارتها تغییر پیدا کرد و دست مستکبران و رژیم مستبد شاه از کشور کوتاه شد.

امام جمعه قزوین در ادامه به تشریح شرایط استان قزوین پرداخت و خاطرنشان کرد: خدا را شاکر هستیم که استاندار قزوین شخصیتی متین و با تجربه هستند و کارها را به خوبی پیش میبرند و حضور حجتالاسلاموالمسلمین قدرتی و آقای قاسمی( رئیس کل دادگستری و دادستان قزوین) نیز مردم را برای برخورد جدی با سوء استفاده کنندگان از بیتالمال امیدوار کرده است، اگرچه موانع جدی در این مسیر وجود دارد.

خبر جدید  شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در مورد شایعات برکناری امام‌جمعه قزوین شفاف‌سازی کند

بر اساس این گزارش، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری نیز در این دیدار با بیان اینکه در جریان پرونده هفتسنگان قرار گرفتهام، اظهار کرد: این پرونده از استان قزوین خارج شده و بنده در جریان آن قرار گرفتهام و انشاءالله با جدیت این پرونده را پیگیری خواهم کرد.

وی گفت: ما در حکومت اسلامی قرار داریم و اگر قرار است رأی یا حکمی صادر شود، باید در راه رضایت خداوند باشد و انقلاب اسلامی برای ما فرصت حرکت در این مسیر را ایجاد کرد.

در این دیدار عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین،حجت الاسلام و المسلمین نورالله قدرتی رییس کل دادگستری استان و محمد قاسمی دادستان قزوین نیز حضور داشتند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: