بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 11:37 ق.ظ
ارائه خدمات حوزه گردشگری از طریق دفاتر پیشخوان دولت
ارائه خدمات حوزه گردشگری از طریق دفاتر پیشخوان دولتمعاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان قزوین از ارائه سه خدمت حوزه گردشگری با تعرفه‌های مشخص از طریق دفاتر پیشخوان خدمات دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ نادر محمدی، معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان قزوین با اعلام این خبر گفت: با عنایت به اقدامات انجام شده به منظور ارائه خدمات وزارتخانه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از طریق دفاتر پیشخوان به منظور صرفه‌جویی در انرژی، زمان و سهولت دسترسی شهروندان به خدمات، پس از تعیین تعرفه خدمات منتخب، سه خدمت حوزه گردشگری با تعرفه مشخص از طریق دفاتر پیشخوان ارائه می‌شود.
محمدی افزود: این خدمات شامل ثبت نام در سامانه جامع دفاتر خدمات مسافرتی با تعرفه ۱۹۹۸۰۰ریال، درخواست ثبت صدور مجوز بند ب با تعرفه ۴۰۳۰۰۰ریال و پیگیری وضعیت درخواست با تعرفه ۴۵۷۰۰ریال است که متقاضیان می‌توانند از طریق دفاتر پیشخوان برای دریافت آنها اقدام کنند.
معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان یادآور شد: ارائه  سایر خدمات وزارتخانه که دارای شناسه خدمت از سازمان اداری–استخدامی هستند در دستور کار مرکز قرار دارد که در صورت حصول نتیجه مطلوب اطلاع‌رسانی می شود. ۴۸
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  شرکت رنگین طیف شیمی در شهرک صنعتی لیا احیا شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: