بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 30 جولای 2019 | 10:42 ق.ظ
اجرای طرح تشدید کنترل پلیس برای استفاده از کمربند ایمنی در قزوین
اجرای طرح تشدید کنترل پلیس برای استفاده از کمربند ایمنی در قزوینرئیس پلیس‌راه استان از اجرای طرح تشدید اقدامات کنترلی در خصوص عدم استفاده سرنشینان وسایل نقلیه از کمربند ایمنی در سطح محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

رئیس پلیس‌راه استان از اجرای طرح تشدید اقدامات کنترلی در خصوص عدم استفاده سرنشینان وسایل نقلیه از کمربند ایمنی در سطح محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، سرهنگ نصرالله بیگلری اظهار کرد: این طرح از هشتم مردادماه به‌صورت هم‌زمان در کلیه استان‌های کشور اجرایی خواهد شد.

خبر جدید  اجرای ۳۰ هزار هکتار آبیاری مدرن از دستاوردهای انقلاب اسلامی

وی افزود: مأموران پلیس‌راه و راهور در صورت مشاهده خودروهایی که راننده و یا سرنشینان آن از کمربند ایمنی استفاده نکرده‌اند برابر ماده ۱۹ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی اقدام به اعمال قانون خواهند کرد.

رئیس پلیس‌راه استان خاطرنشان کرد: بخش عظیمی از آمار متوفیان تصادفات رانندگی ناشی از عدم استفاده از کمربند ایمنی بوده و در این خصوص مأموران پلیس‌راه بدون اغماض با تخلف مذکور برخورد قانونی را به عمل خواهند آورد.

خبر جدید  اعضای باند سارقان خودرو شهرستان البرز در دام پلیس

بیگلری از رانندگان خواست: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، فرهنگ رانندگی سالم و ایمن را در جامعه نهادینه و آن را به نسل‌های آینده انتقال و همکاری و مشارکت خود را با پلیس در ارتقاء امنیت بیش‌ازپیش بیشتر کنند.

انتهای پیام

اجرای طرح تشدید کنترل پلیس برای استفاده از کمربند ایمنی در قزوین

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  دولت باید تعهدات خود به سرمایه‌گذاران BOT را اجرا کند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,