بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 11:51 ق.ظ
اجازه ندهید مقام بنیانگذار انقلاب را هتک و سعی بر تحریف حقایق و واقعیت کنند
اجازه ندهید مقام بنیانگذار انقلاب را هتک و سعی بر تحریف حقایق و واقعیت کنندشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قزوین در نامه‌ای نوشت: آقای حجت‌الاسلام منتظری با برخورد قاطع، اجازه ندهید جریان تحریف با استفاده از مهره‌های واداده در برابر غرب، بنیانگذار انقلاب را هتک و سعی بر تحریف حقایق کنند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در نامه‌ای به حضرت حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور نوشت: به تازگی انتشار مصاحبه عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس‌جمهور در سطح رسانه‌های عمومی و مجازی این واقعیت را آشکار می‌سازد که جریانی قصد دارد به موازات تحریم‌های ظالمانه، در جنگ روایت‌ها و ادراکی، شناخت و باور‌ها و در نهایت اعتماد و اعتقاد مردم را به انقلاب اسلامی و امام و پیشوای بت شکن آن، تضعیف و تحریف کنند.

متن نامه به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای منتظری
دادستان محترم کل کشور

سلام علیکم
اللهم صل علی محمد و آل محمد؛

با احترام، چندی پیش بود که مقام معظم رهبری به مناسبت عید قربان در بیاناتی حکیمانه جامعه را متوجه خطری در تراز تحریم‌های ظالمانه و غیرانسانی نظام سلطه نمودند، آن خطر چیزی جز جریان تحریف نیست؛ تحریف حقایق و واژگونه نشان دادن واقعیات و بیان روایت‌های نا معتبر و نادرست از انقلاب اسلامی.
به تازگی انتشار مصاحبه آقای عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست و معاون رئیس‌جمهور در سطح رسانه‌های عمومی و مجازی این واقعیت را آشکار می‌سازد که جریانی قصد دارد به موازات تحریم‌های ظالمانه، در جنگ روایت‌ها و ادراکی، شناخت و باور‌ها و در نهایت اعتماد و اعتقاد مردم را به انقلاب اسلامی و امام و پیشوای بت شکن آن، تضعیف و تحریف کنند.

خبر جدید  جمعی از کارگران کنتورسازی ایران مقابل دادگستری قزوین تجمع کردند

آقای کلانتری در طول این مصاحبه سراسر شبهه افکنانه، دست به کنایه و طعنه زنی نسبت به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و توهین و افترا نسبت به افراد مختلف خصوصاً شخص معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، زده است.

چگونه میشود کسی در سایه جمهوری اسلامی زیست کند و نان این انقلاب را به عنوان معاون رئیس جمهور بخورد و به راحتی این اظهارات سخیف و جاهلانه و البته مغرضانه را به ساحت نورانی آن بزرگ مرد قرن معاصر نسبت دهد؟ چطور میتوان این نمک نشناسی‌ها و ظلم آشکار به ساحت آن یگانه دوران، که عصر حاضر متأثر از اندیشه پاک اوست، را پاسخ نداد؟

خبر جدید  جهادگران قزوینی بسته‌های معیشتی بین نیازمندان توزیع کردند

اطمینان می‌دهیم تا زمانی که فرزندان معنوی امام عزیز و این ملت روشن ضمیر، بصیر و انقلابی در صحنه هستند، اجازه چنین مهمل بافی‌ها را به فرزندان خلف آمریکای جنایتکار! در هر پست و منصبی نخواهند داد.

ما دانشجویان بسیجی استان قزوین از جنابعالی به عنوان مدعی العموم و سنگربان حریم مقدسات این ملت رنج‌دیده که هزینه‌های سنگینی را پای انقلاب و امام راحل آن داده اند، مصرانه خواستاریم، با برخورد بهنگام و قاطع، اجازه ندهید جریان تحریف با استفاده از مهره‌های پشیمان و واداده در برابر غرب که شوربختانه در قامت یک کارگزار رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران، اینچنین مقام منیع و عرشی بنیانگذار انقلاب اسلامی را هتک و سعی بر تحریف حقایق و قلب واقعیت میکند، فرصت‌های دیگری را رقم زنند!
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  عباس کاظمی مسئول بسیج دانشجویی قزوین شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,