بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 9 ژوئن 2019 | 20:31 ب.ظ
آماده سازی ۶ مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در البرز
آماده سازی ۶ مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در البرزایلنا: فرماندار البرز گفت: ۶ مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در این شهرستان برای دریافت محصول کشاورزان بدون واسطه و با حذف دلالان آماده سازی شده است.
آماده سازی 6 مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در البرز

فرماندار البرز گفت: ۶ مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در این شهرستان برای دریافت محصول کشاورزان بدون واسطه و با حذف دلالان آماده سازی شده است.

به گزارش ایلنا، رضا گروسی روز یکشنبه در جلسه شورای کشاورزی شهرستان که با محوریت خرید تضمینی گندم، جو و کلزا برگزار شد، افزود: مشکلات و دغدغه های احتمالی فرآیند خرید تضمینی محصولات کشاورزی با بازدیدهای نظارتی مستمر مرتفع می شود.

خبر جدید  روش‌های سنتی کشاورزی دیگر جوابگو نیست

وی سطح زیر کشت محصولات گندم، کلزا و جو این شهرستان را در سال جاری به ترتیب هشت هزار و ۵۲۰، یک هزار و ۸۲۹ و یک هزار و ۸۴۱ هکتار اعلام کرد و یادآور شد: پیش بینی میشود به ترتیب ۳۹ هزار تن گندم، سه هزار و ۶۰۰ تن کلزا و هفت هزار و ۷۰۰ تن جو از این سطح تولید و برداشت شود.

خبر جدید  ۱۵ هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان آبیک به زیر کشت گندم رفت

فرماندار البرز با اشاره به خرید تضمینی گندم به طور مستقیم از کشاورزان و حذف دلالان و واسطه ها، افزود: برای انجام این کار از ظرفیت نیروی انتظامی و بسیج به ویژه برای کنترل و نظارت بر حمل و نقل و جا به جایی محصولات در سطح جاده های اصلی و فرعی شهرستان استفاده خواهد شد.

خبر جدید  استخدام حدود ۱۹ هزار پرستار در کشور/ مصوبه تعرفه‌گذاری پرستاری اجرایی نشده

گروسی در ادامه از مجموعه جهاد کشاورزی استان و شهرستان برای فعالیتهای موثر و همچنین افزایش سطح زیر کشت گندم، جو و کلزا و تولید آن در منطقه تقدیر و تشکر کرد.


منبع :: آماده سازی ۶ مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در البرز

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,