بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 30 جولای 2019 | 10:42 ق.ظ
آتش‌سوزی در بازار قزوین مهار شد
آتش‌سوزی در بازار قزوین مهار شدقدیر موسی خانی، قائم‌مقام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از آتش‌سوزی انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه در بازار قزوین و مهار آن در سریع‌ترین زمان توسط آتش‌نشانان خبر داد.

قدیر موسی خانی، قائم‌مقام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از آتش‌سوزی انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه در بازار قزوین و مهار آن در سریع‌ترین زمان توسط آتش‌نشانان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین؛ موسی خانی عنوان کرد: وقوع حادثه حریق انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه در سرای وزیر در بازار قزوین در ساعت ۱۲ و ۵۱ دقیقه ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن پنج اکیپ از ایستگاه‌های یک، سه و شش در محل حادثه حضور یافتند.

وی گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه رخ داده و شعله‌های آتش در حال سرایت به بیرون از انبار و سایر مغازه‌ها است.

موسی خانی تصریح کرد: با توجه به حضور به‌موقع آتش‌نشانان در محل، آتش در کمتر از ده دقیقه مهار شد و هم‌اکنون آتش‌نشانان به‌منظور ایمن‌سازی و لکه‌گیری در محل حضور دارند.

وی بابیان اینکه این حادثه مصدوم نداشت و به بافت تاریخی محل نیز آسیبی نرسید، خاطرنشان کرد: علت این حادثه پس از لکه‌گیری کامل، از سوی کارشناسان آتش‌نشانی بررسی خواهد شد.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه این آتش‌سوزی‌ها در بازار زنگ هشداری برای مالکان و سایر دستگاه‌های اجرایی است، تأکید کرد: متأسفانه باوجود هشدارهای مکرر آتش‌نشانی قزوین مبنی بر عدم ایمنی بازار قزوین تاکنون توجهی در این خصوص نشده است.

انتهای پیام

آتش‌سوزی در بازار قزوین مهار شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کشف 40 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قزوین و اصفهان